Wsparcie

Uruchomiłem Węzeł przesiadkowy ponieważ brakowało mi miejsca, które byłoby eksperckim i niezależnym głosem w debacie publicznej na tematy transportu, mobilności i infrastruktury. Moim celem jest prowadzenie medium które będzie rzetelnie opisywać wydarzenia i zjawiska jakie mają miejsce oraz dogłębnie analizować i komentować je. Na ile to możliwe, staram się docierać do miejsc gdzie dzieje się coś ciekawego. Zapraszam gości którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i ujawniam nieznane dotąd opinii publicznej fakty.

Aby być w stanie to wszystko robić w 100% uczciwie, podcast finansują jedynie wasze wpłaty. Nie ma i nie będzie w nim żadnych treści sponsorowanych, publikowanych „we współpracy z partnerem” ani reklam. Słuchając Węzła macie pewność że to co słyszycie, jest w całości mojego autorstwa i nikt z zewnątrz nie miał na to wpływu.

Utrzymanie wysokiej jakości merytorycznej i technicznej wymaga wydatków. Wyjazdy na reportaże oraz hosting podcastu również pochłaniają niemałe pieniądze, podobnie jak inwestycje w sprzęt. Każdy odcinek to również czas poświęcony na jego staranne przygotowanie merytoryczne oraz nagranie i montaż.

Jeżeli zatem doceniasz mój podcast, sposób w jaki jest prowadzony i zasady na których się opiera – proszę o twoje wsparcie. Możesz to zrobić za pomocą poniższych serwisów patronackich.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz zadeklarować cyklicznych wpłat, możesz mnie wesprzeć dobrowolną jednorazową darowizną poprzez jeden z poniższych serwisów.

Przekaż darowiznę za pomocą PayPal
Buy Me A Coffee

Jest jeszcze jedna możliwość. Gdybyś potrzebował(a) wykupić hosting albo certyfikat SSL dla swojej strony, to możesz to zrobić w zenbox.pl, a ja dostanę 20% z tego co zapłacisz. Aby tak się stało, dokonaj zakupów poprzez link poniżej.