Jak słuchać?

Węzła przesiadkowego możesz słuchać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Jeżeli korzystasz z przeglądarki internetowej to przy każdym odcinku znajdziesz prosty odtwarzacz, pozwalający na słuchanie i pobieranie odcinków.

Znacznie wygodniej jest jednak korzystać z jednej z wielu aplikacji w których dostępny jest podcast i subskrybować go na bieżąco. Poniżej najpopularniejsze z nich.

Spotify: Jedna z najwygodniejszych opcji. Nie musisz mieć płatnej subskrypcji aby móc słuchać podcastu bez ograniczeń. Kliknij w link lub wyszukaj w aplikacji „Węzeł przesiadkowy” i zasubskrybuj kanał żeby być na bieżąco z nowymi odcinkami.

Apple Podcasts/iTunes: Jeżeli korzystasz z iPada lub iPhone’a lub słuchasz muzyki przez iTunes, to możesz słuchać Węzła przesiadkowego przez Apple Podcasts. Będę bardzo wdzięczny jeżeli wystawisz podcastowi swoją ocenę i napiszesz recenzję.

Google Podcasts: Na telefonach i tabletach z Androidem łatwo jest korzystać z bardzo lekkiej i szybkiej aplikacji jaką jest Google Podcasts. Żeby mieć szybki dostęp do podcastu możesz za jej pomocą umieścić na pulpicie swojego urządzenia bezpośredni link do Węzła przesiadkowego.

Deezer: Audycja jest również dostępna w tym serwisie. Nie musisz mieć płatnej subskrypcji żeby słuchać podcastu. Jeżeli twoi znajomi również korzystają z Deezera, to możesz bardzo łatwo podzielić się z nimi Węzłem przesiadkowym za pomocą funkcji Udostępnij.

YouTube: Kolejne odcinki sukcesywnie pojawiają się również na profilu Węzła na YouTube. Warto go śledzić, bo właśnie tam nadawane są audycje na żywo, które od czasu do czasu prowadzę. Zapraszam także do komentowania odcinków i zadawania pytań podczas transmisji.

Kanał RSS: Jeżeli żadna z wyżej wymienionych platform nie odpowiada ci, lub po prostu chcesz samodzielnie pobierać odcinki i słuchać off-line, możesz każdy z odcinków pobrać z formacie MP3 bezpośrednio z kanału RSS.

Linki do pozostałych aplikacji podcastowych oraz do profili podcastu w social mediach znajdziesz w menu bocznym.