Jak słuchać?

Węzła przesiadkowego możesz słuchać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Jeżeli korzystasz z przeglądarki internetowej to przy każdym odcinku znajdziesz odtwarzacz.

Znacznie wygodniej jest jednak korzystać z jednej z wielu aplikacji w których dostępny jest podcast i subskrybować go na bieżąco. Poniżej najpopularniejsze z nich.

Spotify: Jedna z najwygodniejszych opcji. Nie musisz mieć płatnej subskrypcji aby móc słuchać podcastu bez ograniczeń. Kliknij w link lub wyszukaj w aplikacji „Węzeł przesiadkowy” i zasubskrybuj kanał żeby być na bieżąco z nowymi odcinkami.

Apple Podcasts/iTunes: Jeżeli korzystasz z iPada lub iPhone’a lub słuchasz muzyki przez iTunes, to możesz słuchać Węzła przesiadkowego przez Apple Podcasts. Będę bardzo wdzięczny jeżeli wystawisz podcastowi swoją ocenę i napiszesz recenzję.

Google Podcasts: Na telefonach i tabletach z Androidem łatwo jest korzystać z bardzo lekkiej i szybkiej aplikacji jaką jest Google Podcasts. Żeby mieć szybki dostęp do podcastu możesz za jej pomocą umieścić na pulpicie swojego urządzenia bezpośredni link do Węzła przesiadkowego.

Mixcloud: Odtwarzacz widoczny na stronie przy każdym odcinku kieruje cię do serwisu Mixcloud. Możesz korzystać z niego poprzez stronę internetową lub poprzez dedykowaną aplikację na Androida oraz iOS. Dzięki niej możesz komentować odcinki i łatwo tworzyć własne listy odtwarzania.

YouTube: Kolejne odcinki sukcesywnie pojawiają się również na profilu Węzła na YouTube. Warto go śledzić, bo właśnie tam nadawane są audycje na żywo, które od czasu do czasu prowadzę.

Kanał RSS: Jeżeli żadna z wyżej wymienionych platform nie odpowiada ci, lub po prostu chcesz samodzielnie pobierać odcinki i słuchać off-line, możesz każdy z odcinków pobrać z formacie MP3 bezpośrednio z kanału RSS.

Linki do pozostałych aplikacji podcastowych oraz do profili podcastu w social mediach znajdziesz w menu bocznym.